Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne jest doskonałym sposobem na poprawienie widoczności strony w Internecie dla właścicieli firm, które ograniczone są przez lokalizację. 

  • Prześcignij lokalną konkurencję
  • Osiągaj rezultaty szybciej i taniej
  • Bądź widoczny w Google

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne to aspekt, który rozwinął się, gdy wyszukiwarki wprowadziły geolokalizację. Funkcja ta jest odpowiedzialna za lokalizowania, skąd wpisywane jest dane zapytanie.

Podpowiedzi wyszukiwarki odnoszące się do regionu przebywania użytkownika było kluczowe dla drobnych, lokalnych branż takich jak: restauracje, puby, mechanicy. W takich branżach liczy się klient, który jest blisko firmy, klient, którego cechuje szybkie rozwiązanie jego problemów.

Ile zyskujemy, pozycjonując się lokalnie?

Pozycjonowanie strony to proces, w którym rywalizujemy z konkurencją o klientów. Pozycjonowanie lokalne zawęża konkurencję do lokalnych firm. Firm z jednego miasta, dzielnicy czy nawet ulicy.

Łatwość pozycjonowania wzrasta, usługa jest szybciej realizowana i oczywiście w niższej kwocie

Wykonaj darmowy audyt SEO

Dla kogo jest pozycjonowanie na miasto?

Pozycjonowanie regionalne lub lokalne to szybki zwrot inwestycji dla firmy, których produkcja może zostać wypełniona w dość wąskim promieniu od siedziby. Po co starać się wygrać z konkurencją ogólnopolską skoro we własnym mieście nie wszyscy o nas wiedzą?

Cennik pozycjonowania lokalnego

Główną zaletą pozycjonowania lokalnego jest mniejsza ilość konkurencji, a to powoduje niskie stawki za pozycjonowanie. Bardzo często takie pozycjonowanie rozliczane jest za efekt, czyli za pozyskane pozycje w ciągu miesiąca lub ilość wejść na stronę z danej frazy kluczowej.

Ceny pozycjonowania lokalnego wahają się od 500zł netto w górę — wszystko zależy od skomplikowania fraz kluczowych, ich ilości a przede wszystkim strony klienta.

„Żadna strona www nie może obejść się bez silnego kręgosłupa.
Ten kręgosłup to SEO”.

© Copyright - Marketing internetowy | Powered by SEMLife. Search Engine Marketing